rekreační domy, rekreační apartmány, rekreační byty, chaty, chalupy,
ubytování v soukromí, Itálie, Chorvatsko, ...

Rekreační domy k pronájmu v Čechách, Evropě, USA a SAE

Rekreacniapartmany.cz
800 400 484
i Rezervace: 800 400 484 | 7 dní v týdnu od 9:00 do 20:00 hod
Rychlé hledání Hledat detailně Hledat na mapě
Rekreační domy a apartmány na pronájem

Rekreační domy a apartmány na pronájem

48.000 rekreačních domů, chat, vil a apartmánů v 29 zemích
Letní rekreační domy u moře

Letní rekreační domy u moře

Ubytování v Chorvatsku. Itálii, Francii, Španělsku...
Luxusní domy s bazénem v celé Evropě

Luxusní domy s bazénem v celé Evropě

Luxusní domy, chaty a apartmány v celé Evropě
Rekreační domy na horách

Rekreační domy na horách

Zimní dovolená v Itálii, Rakousku, Švýcarsku, Francii...
Vyhledejte a rezervujte ubytování on-line:
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
Vyhledejte a rezervujte ubytování v rekreačním domě či rekreačním apartmánu on-line:
Počet pokojů (min-max)
Počet ložnic (min-max)
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší

Rekreační apartmány v italských Alpách


Lyžování v Alpách je českými turisty rok od roku čím dál více vyhledávanější, pro vždy perfektně upravené a zasněžené sjezdovky a nadstandartní služby, které česká lyžařská střediska postrádají. Lákává je také malá vzdálenost od českých hranic. Do italských Alp Milovníci zimních sportů v Alpách také často jako způsob ubytování volí rekreační apartmány, kterým dávají přednost před hotely a penziony. Rekreační apartmány nabízí maximální komfort a soukromí a to za výhodnou cenu, srovnatelnou s pronájmem běžného hotelového pokoje. Italské Alpy nabízí mnoho lyžařských středisek, která se rozkládají ve čtyřech nejoblíbenějších oblastech – Dolomity, Alta Valtellina, Valle d´Aosta a Piemonte. Sjezdovky v každém středisku jsou uzpůsobeny různým úrovním lyžařských dovedností. Ani úplní začátečníci se nemusí obávat, že by italským Alpám nestačili. Jsou zde pro ně vyhrazeny mírné bezpečné svahy. Kromě nádherného lyžování na 3300 kilometrů dlouhých tratích vás čeká i téměř nepřetržitě vládnoucí slunečné počasí. Pro vyznavače adrenalinu lyžařská střediska v Alpách nabízí množství perfektně vybavených fun parků a snow parků. Vyznavači běhu na lyžích zase mohou využít upravovaných běžeckých tratí, které vedou fascinující nedotčenou přírodou. Rekreační apartmány jsou většinou postaveny v přímé blízkosti vleků a lanovek a cena skipasů se pohybuje od 22 EUR do 48 EUR.

 

Italské Alpy - oblasti a kyžařské areály


Nejznámější a současně i největší evropskou lyžařskou oblastí jsou Dolomiti Superski. Na 1200 kilometrů sjezdovek rozprostírajících se ve 12 lyžařských střediscích, krásná příroda a stále slunečné počasí dělají z Dolomit hotový lyžařský ráj. Jestliže si chcete vyzkoušet všechna střediska v Dolomitech, postačí vám pouze jeden jediný skipas za výhodnou cenu. Na vrcholky vysokých hor lyžaře vozí 460 vleků a lanovek. V Dolomitech na vás také čekají bruslařské plochy a také si tu můžete zajezdit na sněžných skútrech. Rozhodně se tu nikdo nemá šanci nudit. Jednodenní skipas seženete za 38 eur, třídenní 114 eur a týdenní 266 eur.

Blízko italských hranic se Švýcarskem naleznete další známou lyžařskou oblast Alta Valtellina. Dlouhá údolí, která jsou lemovaná horskými masivy, nadchnou snad každého. Kromě moderních lyžařských středisek se skvělými sněhovými podmínkami, můžete v Alta Valtellina navštívit také krásný národní park Stelivo, oblíbený pro svou panenskou přírodu a termální prameny. Až si budete chtít odpočinout od sjíždění mnoha zdejších svahů, využijte nesmírně výhodných nákupů ve středisku Livigno. Cena většiny skipasů se zde pohybuje kolem 40 eur za 1 den a 200 eur za 6 dní.


Oblast Valle d´Aosta je sice nejmenším italským regionem, ale nabízí ty nejvyšší hory nejen Itálie, ale dokonce i světa. Obdivovat zde můžete Mont Blanc, Matterhorn a Monte Rosa. Zimním sportům se tu nebývale daří, ale i mimo lyžařskou sezónu je tato oblast úchvatná pro své rozkvetlé louky a malebné vesničky. Je zde více než 30 lyžařských středisek a 700 kilometrů sjezdovek. Rekreační apartmány jsou v této oblasti velice oblíbené, díky majestátním horám a nadmořské výšce více jak 4000 metrů. Jednodenní zde seženete za 29 eur, třídenní za 81,5 eur a týdenní za 149 eur.

Piemonte
nevyhledávají pouze lyžaři a běžkaři, ale i milovníci vysokohorské turistiky, neboť se zde střetávají Alpy a Apeniny. Ačkoli známé lyžařské městečko Limone Piemonte leží asi 45 kilometrů od Azurového pobřeží, během lyžařské sezóny jsou tu velice příznivé sněhové podmínky. Lyžaře tu čeká 80 km sjezdovek v nadmořské výšce až 2050 m. Většina svahů je středně náročných, ale i ti nejmenší si tu mají šanci zalyžovat na mírných terénech. Najdete zde 26 lanovek a vleků a některé sjezdovky vás dovedou dokonce přímo do údolí. Jednodenní skipas zde stojí cca 25 eur, šestidenní 176 eur.

 

 

Luxusní, ale dostupné ubytování v Italských Alpách


Rekreační apartmány v italských Alpách jsou ideální pro všechny, kteří se nespokojí s neosobním prostředím hotelů a chtějí si zimní dovolenou užít přesně podle svých představ. Krásné prostorné apartmány jsou ideální pro strávení příjemných chvil s partou přátel, rodinou nebo se svojí polovičkou. Rekreační apartmán pro 4 nebo 6 osob si za cenu běžného hotelového pokoje pro 2 můžete také pronajmout pouze ve dvou. Apartmány jsou celoročně pečlivě spravovány a poskytují je přímí majitelé. Pokud byste přece jenom v průběhu vašeho pobytu v Itálii narazili na nějaký problém, neváhejte se obrátit na rekreacniapartmany.cz a i na dálku vám bude sjednáno nápravné opatření.


Italské Alpy jsou po 300 dní v roce zalité sluncem, ale díky vysoké nadmořské výšce a ledovcům, se nemusíte obávat, že vám sníh roztaje. Na některých místech se dokonce lyžuje po celý rok. Příjemná je samozřejmě i blízkost Alp od českých hranic. Za pár hodin strávených autech vás čekají překrásné scenérie a nezapomenutelná atmosféra. Po sportovních výkonech na svazích jistě rádi oceníte nějaké z relaxačních a wellness center, kterých je tu dostatek. Místní restaurace zase nabízejí vyhlášené italské speciality. Pokud budete potřebovat pořádně zahřát, určitě si dejte vyhlášené horké bombardino. Italské Alpy jsou lyžařským rájem, který je od nás coby kamenem dohodil. Dejte letos před tradičním „Špindlem“ přednost lepší kvalitě za stejné ceny!

Moje vybrané domy

Skrýt schránku s výběrem domů... X
Zaregistrujete/přihlaste se pro ukládání výběru pro pozdější použití...

Otázky a rezervace

VOLEJTE ZDARMA
800 400 484
Volejte zdarma - 800400484

Přihlášení uživatele

jméno:
heslo:
registrovat
zapomněli jste heslo přihlásit >

Akce & Novinky

Last minute sleva 33% více jak 3800 rekreačních domů a rekreačních apartmánů
Vyberte si z naší nabídky více jak 3.800 rekreačních domů a rekreačních apartmánů s ... více>
Ubytování na horách - zima 2015. Zahájen prodej Silvestra a ubytování na horách s lyžováním
Myslete na svou zimní dovolenou a Silvestr už nyní. Vybírejte z největšího výběru v na... více>

Luxusní rekreační domy

Luxusní rekreační domy
Town Hall Apartments
Max. osob: 2
Velká Británie*
Tisvildelund
Max. osob: 12
Dánsko*
Vrist
Max. osob: 8
Dánsko*
Asserbo
Max. osob: 7
Dánsko*
Bogø
Max. osob: 8
Dánsko*

Nabídka

Spolupracujeme

Cestovní pojištění EVROPSKÁ
Můžeme Vám doporučit přehledné cestovní pojištění srovnání od ePojisteni.cz.
Copyright © 2020 CASA VACANZE s.r.o.