rekreační domy, rekreační apartmány, rekreační byty, chaty, chalupy,
ubytování v soukromí, Itálie, Chorvatsko, ...

Rekreační domy k pronájmu v Čechách, Evropě, USA a SAE

Rekreacniapartmany.cz
800 400 484
i Rezervace: 800 400 484 | 7 dní v týdnu od 9:00 do 20:00 hod
Rychlé hledání Hledat detailně Hledat na mapě
Rekreační domy a apartmány na pronájem

Rekreační domy a apartmány na pronájem

48.000 rekreačních domů, chat, vil a apartmánů v 29 zemích
Letní rekreační domy u moře

Letní rekreační domy u moře

Ubytování v Chorvatsku. Itálii, Francii, Španělsku...
Luxusní domy s bazénem v celé Evropě

Luxusní domy s bazénem v celé Evropě

Luxusní domy, chaty a apartmány v celé Evropě
Rekreační domy na horách

Rekreační domy na horách

Zimní dovolená v Itálii, Rakousku, Švýcarsku, Francii...
Vyhledejte a rezervujte ubytování on-line:
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší
Vyhledejte a rezervujte ubytování v rekreačním domě či rekreačním apartmánu on-line:
Počet pokojů (min-max)
Počet ložnic (min-max)
Hodnocení kvality (minimálně):
základní
nejvyšší

Rakousko – Rekreační domy a apartmány na horách – vaše zimní dovolená

Ubytování v Rakousku, apartmány Rakousko Rakouská republika, se kterou Česko sousedí, má neskonale velké kulturní i přírodní bohatství. Když přemýšlíte kam se vydat letos na dovolenou, nemusíte se koukat do příliš dalekých krajin. Rakousko je „za rohem“ a skýtá nečekaná překvapení. Takový rekreační dům v Rakousku může plně uspokojit Vaše představy o příjemné dovolené.

Ubytování Rakousko - více >>

 

Pronájem rekreačních domů v Itálii - v lyžarském ráji

Rekreační domy Itálie, apartmány v Itálii, ubytování v soukromíRekreační domy, vily a apartmány v Itálii vám poskytnou vhodné zázemí pro vaše lyžarské aktivity.  Itálie je opravdovým lyžarským rájem a jeho svahy vás doslova nadchnou. Zarezervujte si rekreační objekt, který se vám bude líbit jak svým umístěním, tak svým vybavením. Snažíme se vám dopřát maximální luxus , pohodlí a soukromí tak, abyste byli na vaší dovolené maximálně spokojení.

Itálie - za zimní dovolenou do rekreačních apartmánů a vil - více >>

 

Pronájem domů či apartmánů ve Spojených arabských emirátech v Dubaii

Ubytování DubaiPronájem domů či apartmánů ve Spojených Arabských Emirátech je zárukou luxusní dovolené s luxusním ubytováním. Místní lidé jsou přívětiví a pohostinní, jako většina obyvatel zemí blízkého východu a jihovýchodu. Skvělé nákupy a noční život to patří k Dubaii.

Neváhejte a vyberte si z naší lákavé nabídky rekreačních domů, vil a apartmánů ve Spojených Arabských Emirátech a prožijte pohádku 1000 a 1 noci. Prázdninové domy a apartmány v Dubaii - více >>

Francie to je Azurové pobřeží, Saint-Tropez nebo Alpy

Ubytování ve Francii, rekační domy a apartmány Navštivte s námi letní či zimní Francii, nejnavštěvovanější zemi světa. Využijte našeho ubytování v soukromí, v rekreačních domech, vilách, apartmánech a poznejte francouzskou rozmanitost života. Zimní dovolená ve francouzských Alpách nebo letní dovolená na Azurovém pobřeží - nenechte si zážitky, které Francie nabízí, ujít.

Šarmantní Francie - letní a zimní dovolená v soukromí - více >>Rekreační domy ve Španělsku - v zemi temperamentu, slunce a vína

Rekreační domy a apartmány ve Španělsku Nabízíme vám výběr luxusních domů, vil a apartmánů  ve Španělsku.  Vyberte si z naší nabídky ubytování ve Španělsku v mnoha typech vil ve středním až nejvyšším standardu dle vašich požadavků a očekávání. V nabídce máme také řadů apartmánů u moře. Pojeďte s námi do země plné slunce, moře a španělské vášně.

Ubytování ve Španělsku v apartmánech a domech rekreačních - více  >>Ubytování v soukromí - vily a apartmány - hit letošní dovolené

Ubytování v  soukromí Pokud byste chtěli strávit vaší letošní dovolenou podle vašich představ, vyberte si z naší nabídky rekreačních domů, vil a apartmánů, které najdete na adrese www.rekreacniapartmany.cz. Buďte pánem svého prostoru, užijte si ubytování v soukromí a pocit, že jste i v zahraničí „jako doma“. Celý dům nebo apartmán včetně jeho pozemku je vám k dipozici, přijedete kdy chcete, odjedete kdy chcete. Již žádné hotelové snídaně do 10 hod ráno! V klidu si přispěte a užívejte si pohody pronajetého prádzninového domu.

Nabídka rekreačních domů, vil a apartmánů - více >>

 

Itálie - Toskánsko, Elba, Dolomity, Sicílie - vaše letošní dovolená

Ubytování v Itálii, apartmány Itálie Rekreační domy a byty v Itálii. Nabízíme ubytování v domech a apartmánech, u moře i na horách. Rekreační domy a byty vás v jednotlivých částech Itálie zavedou za poznáním kultury, klidu i aktivit. Není divu, že apartmány nebo pokoje v Itálii patří k nejoblíbenějším v celém středomořském regionu. Vyberte si z naší široké nabídky rekreačních domů, bytů a apartmánů po celé Itálii.

Ubytování Itálie - více >>


Letní a zimní dovolená a ubytování v Rakousku 2015/2016

Ubytování v Rakousku, domy a apartmány Naše letní nabídka vám pomůže vybrat z mnoha destinací, které vám umožní strávit v Rakousku ideální dovolenou, a tak si na chuť přijdou snad všechny povahy.

Nyní si již můžete vybírat z naší nabídky zájezdů do Rakouska a ubytování na horách, nabízíme také množství last minute zájezdů do Rakouska.

Nabídka ubytování v soukromí v Rakousku >>


Letní dovolená v Chorvatsku - autem do apartmánů v Chorvatsku 2015

Apatmány a domy v Chorvatsku na pronájemPerfektní dovolená v Chorvatsku - rekreační dům nebo apartmány  k pronájmu. Cesta do Chorvatska je směsicí rekreace, kulturních zážitků, klidu i nejrůznějších sportovních aktivit. Není proto divu, že apartmány nebo pokoje v Chorvatsku patří k nejoblíbenějšími v celém středomořském regionu. Plně zařízený rekreační dům nebo byt Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a rekreační dům nebo apartmán v Chorvatsku se tak může stát i zajímavou inspirací.

Nabídka ubytování v Chorvatsku - rekreační domy a apertány Chorvatsko >>

 

Nová nabídka Itálie 2015 - Apartmány, domy a vily k pronájmu v celé Itálii

Ubytování v apartmánech Itálie, moře, hory

Romantická Itálie je jednou z nejnavštěvovanějších zemí světa a Vy se můžete na vlastní oči a kůži přesvědčit proč... Vychutnejte si perfektní polohu našich rekreačních domů a apartmánů v Itálii např. uprostřed toskánských pahorků nebo přímo u moře na Sicílii. Plně zařízený rekreační dům nebo byt Vám přitom poskytne veškeré pohodlí a svobodu. Každý rekreační objekt z naší nabídky je zařízen dle osobního vkusu majitele a rekreační dům, byt nebo apartmán v Itálii se tak může stát i zajímavou inspirací.

Nabídka ubytování v Itálii >>

Moje vybrané domy

Skrýt schránku s výběrem domů... X
Zaregistrujete/přihlaste se pro ukládání výběru pro pozdější použití...

Otázky a rezervace

VOLEJTE ZDARMA
800 400 484
Volejte zdarma - 800400484

Přihlášení uživatele

jméno:
heslo:
registrovat
zapomněli jste heslo přihlásit >

Akce & Novinky

Last minute sleva 33% více jak 3800 rekreačních domů a rekreačních apartmánů
Vyberte si z naší nabídky více jak 3.800 rekreačních domů a rekreačních apartmánů s ... více>
Ubytování na horách - zima 2015. Zahájen prodej Silvestra a ubytování na horách s lyžováním
Myslete na svou zimní dovolenou a Silvestr už nyní. Vybírejte z největšího výběru v na... více>

Luxusní rekreační domy

Luxusní rekreační domy
Borgo della Tranquillità
Max. osob: 7
Itálie*
Løkken
Max. osob: 6
Dánsko*
Blåvand
Max. osob: 8
Dánsko*
Ulvshale
Max. osob: 8
Dánsko*
Gilleleje
Max. osob: 6
Dánsko*

Nabídka

Spolupracujeme

Cestovní pojištění EVROPSKÁ
Můžeme Vám doporučit přehledné cestovní pojištění srovnání od ePojisteni.cz.
Copyright © 2020 CASA VACANZE s.r.o.