Standard rekreačních objektů je označen hvězdičkami, kterou jsou udělovány pracovníky Interhome při jejich pravidelných návštěvách.

 

*****

Prvotřídní celkové vybavení nejvyšší kvality. Splňuje veškeré nároky na komfort. Zařízení je vkusné, luxusní s vynikající infrastrukturou.

 

****

Hodnotné celkové vybavení, částečně s luxusními detaily. Zařízení je sladěno, komfortní a velmi dobré kvality. Rekreační objekty mají nadprůměrné vybavení.

 

***

Komfortní celkové vybavení. Dobrá kvalita pro středně náročné, bez velkého luxusu. Místnosti jsou útulné a nechybí užitečné doplňky. Vhodné pro hosty, kteří dokáží ocenit trvalou kvalitu.

 

**

Účelné příjemné kompletní vybavení. Jednoduché, ale pohodlné. Veškeré zařízení lze použít, dobrá a solidní kvalita. Rekreační objekty působí udržovaně. Vhodné pro hosty bez velkých nároků, pro něž je podstatná především funkčnost.

 

*

Jednoduché účelné kompletní vybavení. Nižší komfort. Veškeré zařízení jsou použitelné. Opotřebení, kterévzniklo časem, se toleruje. Pro hosty bez velkých nároků na bydlení a spíše s malým rozpočtem.

 

Bez hvězdiček

Tyto objekty byly zařazeny do nabídky během katalogové uzávěrky, a proto nejsou ohodnoceny.

 

Jednotná klasifikace podle švýcarských standardů kvality. Švýcarský turistický svaz a Interhome zaručují rovnocenné ohodnocení kvality (počet hvězdiček).